...domy s pevným základom, teplým kabátom a dobrým klobúkom... ...ekonoDOM...

GATO

Obytné miestnosti:                3
Zastavaná plocha podlaží:   124 m2
Poschodový rodinný dom, vhodný na úzky rovinatý alebo mierne svahovitý pozemok. Dom nižšej veľkostnej kategórie určený pre 3-4 člennú rodinu
V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, drevenný klasický krov, krytina je betónová, prípadne keramická.

Cena projektu stavby :         1600 €      informácie k projektu a objednávací formulár na ekonodom@ekonodom.sk

Ceny realizácie stavby :

  • hrubá stavba*                50 600 € s DPH       
  • holodom*                       104 800 € s DPH        
  • dom na kľúč*                 117 700 € s DPH        
*rozsah realizácie sa dočítate pri kliknutí na názov rozpracovanosti

V rozpočte počítame s použitím materiálov dlhoročne etablovaných na našom trhu. Obvodové  steny a vnútorné múry sú značky Porotherm alt. Termobrik. Plastové okná s izolačným trojsklom a 6komorovým profilom Salamander. Strešná krytina pri tradičných strechách Bramac Renova, pri plochých strechách Fatrafol alt. Bauder. Vonkajšia fasáda Baumit. Vápennocementové vnútorné omietky stien a stropov, zavesené podhľady zo sadrokartónu. Laminátové podlahy vo všetkých miestnostiach s výnimkou kúpelní a toaliet. Kúrenie je podlahové elektrické Fénix (alt. DEVI) s ohrevom vody cez bojler. Kúrenie plynovým kondenzačným kotlom je možné za doplatok. Do ceny nie je zahrnuté pripojenie na siete, vonkajšie spevnené plochy, oplotenie a krb.