...domy s pevným základom, teplým kabátom a dobrým klobúkom... ...ekonoDOM...

HUP

Obytné miestnosti:   4
Zastavaná plocha:   210 m2
Rodinný dom s dvojgarážou vhodný na dlhé rovinaté a úzke pozemky. Spálňa so samostatnou kúpeľňou a šatníkom dotvára úplne súkromie rodičov v zadnom krídle. Moderný vzhľad a výborná dispozícia zaručujúca súkromie. Dom strednej veľkostnej kategórie určený pre 4 člennú rodinu
V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop keramický alt. železobetón.


Cena projektu stavby :         1300 €    informácie k projektu a objednávací formulár na ekonodom@ekonodom.sk

Ceny realizácie stavby :

  • hrubá stavba*                 82 200 € s DPH       
  • holodom*                       170 400 € s DPH        
  • dom na kľúč*                 185 200 € s DPH        
*rozsah realizácie sa dočítate pri kliknutí na názov rozpracovanosti

V rozpočte počítame s použitím materiálov dlhoročne etablovaných na našom trhu. Obvodové  steny a vnútorné múry sú značky Porotherm alt. Termobrik. Plastové okná s izolačným trojsklom a 6komorovým profilom Salamander. Strešná krytina pri tradičných strechách Bramac Renova, pri plochých strechách Fatrafol alt. Bauder. Vonkajšia fasáda Baumit. Vápennocementové vnútorné omietky stien a stropov, zavesené podhľady zo sadrokartónu. Laminátové podlahy vo všetkých miestnostiach s výnimkou kúpelní a toaliet. Kúrenie je podlahové elektrické Fénix (alt. DEVI) s ohrevom vody cez bojler. Kúrenie plynovým kondenzačným kotlom je možné za doplatok. Do ceny nie je zahrnuté pripojenie na siete, vonkajšie spevnené plochy, oplotenie a krb.