...domy s pevným základom, teplým kabátom a dobrým klobúkom... ...ekonoDOM...

Laguna 22

Obytné miestnosti:     4   
Zastavaná plocha:     112,6 m2
 
Samostatne stojaci rodinný dom bez podpivničenia vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Je to dom malej veľkostnej kategórie, určený pre 4 člennú rodinu.
Rodinný dom je dispozične rozdelený na dennú a nočnú časť. Denná časť sa nachádza v zadnej časti domu a tvorí ju kuchyňa, komora, jedáleň a obývacia izba, z ktorej je výstup na krytú terasu. V prednej časti domu sa nachádza nočná časť, je tvorená zo spálne , detských izieb a kúpeľňe.
V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, krov je klasický, krytina je betónová, prípadne keramická.

Ceny realizácie stavby :

  • hrubá stavba*         55 600 € s DPH       
  • holodom*                110 225 € s DPH        
  • dom na kľúč*          126 500 € s DPH        
*rozsah realizácie sa dočítate pri kliknutí na názov rozpracovanosti

V rozpočte počítame s použitím materiálov dlhoročne etablovaných na našom trhu. Obvodové  steny a vnútorné múry sú značky Porotherm alt. Termobrik. Plastové okná s izolačným trojsklom a 6komorovým profilom Salamander. Strešná krytina pri tradičných strechách Bramac Renova, pri plochých strechách Fatrafol alt. Bauder. Vonkajšia fasáda Baumit. Vápennocementové vnútorné omietky stien a stropov, zavesené podhľady zo sadrokartónu. Laminátové podlahy vo všetkých miestnostiach s výnimkou kúpelní a toaliet. Kúrenie je podlahové elektrické Fénix (alt. DEVI) s ohrevom vody cez bojler. Kúrenie plynovým kondenzačným kotlom je možné za doplatok. Do ceny nie je zahrnuté pripojenie na siete, vonkajšie spevnené plochy, oplotenie a krb.