...domy s pevným základom, teplým kabátom a dobrým klobúkom... ...ekonoDOM...

Laguna 25

Obytné miestnosti:    4
Zastavaná plocha:    116,6 m2

Samostatne stojaci prízemný rodinný dom vhodný na rovinu alebo mierny svah. Dom je strednej veľkostnej kategórie určený pre 4 člennú rodinu.

Rodinný dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Denná časť sa nachádza v zadnej časti domu a tvoria ju kuchyňa, komora, jedáleň a obývacia izba, z ktorej je výstup na terasu. V prednej časti domu sa nachádza nočná časť, ktorú tvoria dve izby, spálňa rodičov, kúpeľňa, WC a práčovňa.

V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, krov je klasický drevený, krytina je betónová, prípadne keramická.

Ceny realizácie stavby :

  • hrubá stavba*         57 500 € s DPH       
  • holodom*                114 500  € s DPH        
  • dom na kľúč*          127 900 € s DPH        
*rozsah realizácie sa dočítate pri kliknutí na názov rozpracovanosti

V rozpočte počítame s použitím materiálov dlhoročne etablovaných na našom trhu. Obvodové  steny a vnútorné múry sú značky Porotherm alt. Termobrik. Plastové okná s izolačným trojsklom a 6komorovým profilom Salamander. Strešná krytina pri tradičných strechách Bramac Renova, pri plochých strechách Fatrafol alt. Bauder. Vonkajšia fasáda Baumit. Vápennocementové vnútorné omietky stien a stropov, zavesené podhľady zo sadrokartónu. Laminátové podlahy vo všetkých miestnostiach s výnimkou kúpelní a toaliet. Kúrenie je podlahové elektrické Fénix (alt. DEVI) s ohrevom vody cez bojler. Kúrenie plynovým kondenzačným kotlom je možné za doplatok. Do ceny nie je zahrnuté pripojenie na siete, vonkajšie spevnené plochy, oplotenie a krb.