...domy s pevným základom, teplým kabátom a dobrým klobúkom... ...ekonoDOM...

Laguna 30

Obytné miestnosti:   4
Zastavaná plocha:   145 m2
 
Prízemný rodinný dom bez podpivničenia vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Dom je strednej veľkostnej kategórie určený pre 4 člennú rodinu.
Rodinný dom sa delí na dennú a nočnú časť. Dennú časť tvorí kuchyňa s komorou, jedáleň a obývacia izba s výstupom na krytú terasu, samostatné WC a technická miestnosť. Nočnú časť tvorí spálňa rodičov, dve izby, kúpeľňa a samostatné WC.
V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, krov je klasický, strechu pokrýva škridľa.

Ceny realizácie stavby :

  • hrubá stavba*         59 900  € s DPH       
  • holodom*                129 700  € s DPH        
  • dom na kľúč*          133 200  € s DPH        
*rozsah realizácie sa dočítate pri kliknutí na názov rozpracovanosti

V rozpočte počítame s použitím materiálov dlhoročne etablovaných na našom trhu. Obvodové  steny a vnútorné múry sú značky Porotherm alt. Termobrik. Plastové okná s izolačným trojsklom a 6komorovým profilom Salamander. Strešná krytina pri tradičných strechách Bramac Renova, pri plochých strechách Fatrafol alt. Bauder. Vonkajšia fasáda Baumit. Vápennocementové vnútorné omietky stien a stropov, zavesené podhľady zo sadrokartónu. Laminátové podlahy vo všetkých miestnostiach s výnimkou kúpelní a toaliet. Kúrenie je podlahové elektrické Fénix (alt. DEVI) s ohrevom vody cez bojler. Kúrenie plynovým kondenzačným kotlom je možné za doplatok. Do ceny nie je zahrnuté pripojenie na siete, vonkajšie spevnené plochy, oplotenie a krb.