...domy s pevným základom, teplým kabátom a dobrým klobúkom... ...ekonoDOM...

TAK

Obytné miestnosti:   4
Zastavaná plocha:   151 m2
Prízemný moderný rodinný dom bez podpivničenia, vhodný do rovinatého a mierne svahovitého terénu. Dom strednej veľkostnej kategórie určený pre 4člennú rodinu. Oddelená denná a nočná časť.
V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, drevenný klasický krov, krytina je betónová, prípadne keramická.

Cena projektu stavby :         1300 €    informácie k projektu a objednávací formulár na ekonodom@ekonodom.sk  

Ceny realizácie stavby :

  • hrubá stavba*                64 600 € s DPH       
  • holodom*                       133 400 € s DPH        
  • dom na kľúč*               147 200 € s DPH        
*rozsah realizácie sa dočítate pri kliknutí na názov rozpracovanosti

V rozpočte počítame s použitím materiálov dlhoročne etablovaných na našom trhu. Obvodové  steny a vnútorné múry sú značky Porotherm alt. Termobrik. Plastové okná s izolačným trojsklom a 6komorovým profilom Salamander. Strešná krytina pri tradičných strechách Bramac Renova, pri plochých strechách Fatrafol alt. Bauder. Vonkajšia fasáda Baumit. Vápennocementové vnútorné omietky stien a stropov, zavesené podhľady zo sadrokartónu. Laminátové podlahy vo všetkých miestnostiach s výnimkou kúpelní a toaliet. Kúrenie je podlahové elektrické Fénix (alt. DEVI) s ohrevom vody cez bojler. Kúrenie plynovým kondenzačným kotlom je možné za doplatok. Do ceny nie je zahrnuté pripojenie na siete, vonkajšie spevnené plochy, oplotenie a krb.